O nas

      Istniejemy na rynku od 1976 roku. Do 1992 roku zakład był jednoosobową firmą świadczącą usługi w zakresie hydrogeologii. Wraz z postępem gospodarki rynkowej, utrzymując swój główny kierunek funkcjonowania, firma rozszerzała obszary działalności, włączając kolejne województwa Polski północnej. Rosnący popyt i renoma firmy  stworzyły możliwość zatrudnienia kolejnych pracowników. Następna  utworzona  pracownia zwiększyła możliwości zakładu, pozwalając w ten sposób na kolejne inwestycje i dynamiczny rozwój.

      Jako nieliczni w Polsce wykorzystujemy oprogramowanie oraz czujniki pomiarowe Levelogger®Edge kanadyjskiej firmy Solinst®. Szerokie zastosowanie i precyzja uzyskanych danych daje nam przewagę nad standardowymi metodami pomiarów wykonywanych w hydrogeologii. Podgląd on-line wyników poprzez połączenia światłowodowe oraz wysoka częstotliwość pomiarów  wykorzystywana  jest podczas m.in. prowadzenia odwodnień obiektów budowlanych,  określania zasobów wód podziemnych metodą filtracji nieustalonej oraz innych badań.

     Nasza firma bazuje na doświadczonej oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze co sprawia, że świadczymy usługi w sposób kompetentny i kompleksowy. Działalność taka niesie za sobą konieczność wdrażania nowych technologii, ciągłych inwestycji i szkoleń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, staramy się sprostać wymaganiom stawianym przez Inwestorów. Wzrostowa tendencja ilości zleceń świadczy o dobrej marce i zaufaniu Klientów, co mobilizuje nas do utrzymania wysokiego poziomu świadczonych usług i ciągłego rozwoju naszej firmy.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.